31.01.2017 Weź udział w warsztatach i poznaj zwyczaje leśnych ptaków

 

 

Mimo że trwa zima, w lasach i parkach można spotkać wiele gatunków zwierząt. Podczas sobotnich warsztatów kreatywnych najmłodsi dowiedzą się wiele o zwyczajach ptaków mieszkających w Polsce. Dzieci będą mogły również spróbować swoich sił podczas warsztatów rzeźbiarskich i wykonać figurki sów i bocianów. Wstęp wolny.

Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Żory rozpocznie się cykl rodzinnych warsztatów kreatywnych. Podczas zajęć, które raz w miesiącu odbędą się na terenie galerii handlowej, najmłodsi poznają różnorodne techniki plastyczne i wykonają ozdoby, upominki i drobne przedmioty użytkowe.

Cykl rodzinnych warsztatów kreatywnych rozpocznie spotkanie z rzeźbiarstwem. Na bazie wcześniej przygotowanych elementów z różnego rodzaju drewna, dzieci będą mogły stworzyć podobizny ptaków – sów i bocianów. Zajęcia będą prowadzone pod okiem doświadczonych animatorów. Warto, aby podczas zabawy najmłodszym towarzyszyli rodzice i opiekunowie, ponieważ do wykonania drewnianych zabawek niezbędne będzie użycie papieru ściernego i innych narzędzi. Wspólnie wykonana rzeźba, stanie się potem ozdobą dziecięcego pokoju. 

Podczas trwania warsztatów dzieci będą mogły również poznać gatunki ptaków zamieszkujących polskie lasy i parki i dowiedzieć się wiele o ich zwyczajach.

Rodzinne warsztaty kreatywne odbędą się w sobotę 4 lutego w Centrum Handlowym Auchan Żory, przy ulicy Francuskiej 11 w Żorach. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do 17.00.

Udział jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Żory ul. Francuska 11

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty