08.06.2017 Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

 

 

Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Żory rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

Sytuacja, gdy dziecko odejdzie od rodzica, może zdarzyć się w każdej chwili. Dobrze, żeby osoba, która odnajdzie malucha, mogła wtedy szybko skontaktować się z opiekunem. Dlatego Centra Handlowe Auchan w całej Polsce organizują akcję „Bezpieczne wakacje”. 

W dniach 17-18 czerwca specjalne stoisko pojawi się w Centrum Handlowym Auchan Żory. Będzie tam można bezpłatnie otrzymać i oznakować opaskę dla dziecka. Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału. Z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że opaskę łatwo dopasować do ręki dziecka.

– Dzieci są żywiołowe i niekiedy wystarczy chwila nieuwagi, by stracić je z oczy. Dlatego w ramach akcji „Bezpieczne wakacje” w naszym parku handlowym rozdamy tysiąc bezpłatnych kolorowych i wygodnych opasek-niezgubek dla dzieci – mówi Aleksandra Złotek, menedżer Centrum Handlowego Auchan Żory.

Akcja „Bezpieczne wakacje” odbędzie się 17 i 18 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Żory przy ulicy Francuskiej 11 w Żorach. Stoisko będzie czynne od godziny 11:00 do godziny 19:00.

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Żory ul. Francuska 11

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty