06.07.2017 Malujemy wakacyjne koszulki, torby i plecaki – bezpłatne warsztaty dla dzieci

 

 

Przyszła najwyższa pora, by spakować wszystkie potrzebne rzeczy i wyruszyć na wakacyjne przygody. Niech słoneczna aura towarzyszy nam każdego letniego dnia! Podczas warsztatów kreatywnych, które odbędą się 15 lipca w Centrum Handlowym Auchan Żory, mali podróżnicy stworzą oryginalne, kolorowe koszulki, torby i plecaki.

Pomysłów na spędzanie wakacji jest wiele - leniuchowanie na plaży, górskie wędrówki, zagraniczne voyage, rejs po jeziorach, lato w mieście lub na wsi… Podczas każdego letniego wyjazdu małym podróżnikom z pewnością przydadzą się własnoręcznie ozdobione, kolorowe koszulki, torby i plecaki.

Najmłodsi, którzy 15 lipca przyjdą wraz z opiekunami do Centrum Handlowego Auchan Żory, ozdobią, pod okiem doświadczonych animatorów, białe bawełniane koszulki i żółte torby oraz lniane plecaki w kolorze écru. Maluchy pomalują je przy pomocy specjalnych, niespieralnych markerów do tkanin. Dzieci będą mogły skorzystać z gotowych wzorów lub zrealizować własne, autorskie pomysły.

Warsztaty kreatywne pt. „Koszulki w wakacyjnym nastroju” odbędą się 15 lipca w Centrum Handlowym Auchan Żory przy Francuskiej 11. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 17:00. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator. Wykonane prace będzie można zabrać ze sobą do domu.

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Żory ul. Francuska 11

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty