13.09.2017 Tworzymy sowy, czyli kreatywny powrót do szkoły

 

 

Powrót do szkoły to nie powód zmartwień, a okazja do świetnej zabawy. Na potwierdzenie tej tezy zapraszamy 16 września wszystkich małych gości na warsztaty, które rozwiną zdolności manualne i uwolnią pokłady kreatywności. Małe dzieła sztuki powstaną z plasteliny i gliny samoutwardzalnej.

Kreatywne warsztaty rodzinne przekonają najmłodszych, że zajęcia manualne to świetna zabawa, a powrót do szkoły dostarczy wielu okazji do ćwiczenia kreatywności, śmiechu i poznawania nowych kolegów. Podczas najbliższych zajęć mali artyści stworzą na przezroczystych płytkach witraże z plasteliny, a motywem przewodnim będzie hasło „Sowa mądra głowa”. Ptak, który jest symbolem mądrości, ma zainspirować maluchów do stworzenia barwnych, kreatywnych dzieł.

Dodatkowo uczestnicy warsztatów wspólnie przyozdobią wielką styropianową sowę, korzystając z kolorowych papierów, piórek, kamyczków, brokatu i innych materiałów. Nie zabraknie też zajęć dla małych rzeźbiarzy – z gliny samoutwardzalnej powstaną różnorodne figurki, w tym mądre sówki!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty kreatywne, które odbędą się w najbliższą sobotę 16 września. Zabawa rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do 17.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a materiały wykorzystane w zajęciach zapewnia organizator!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Żory ul. Francuska 11

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty