05.12.2017 Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne

 

 

Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, który na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 9 grudnia zapraszamy wszystkie maluchy na przedświąteczne warsztaty kreatywne. Wstęp wolny!

Święta coraz bliżej, więc czas pomyśleć o odpowiednich dekoracjach i ozdobach choinkowych. Na zbliżających się warsztatach kreatywnych dzieci samodzielnie wykonają oryginalne prace, które następnie zabiorą do domów lub wręczą najbliższym. 

Bazą do powstania prac będą szklane i styropianowe bombki oraz drewniane choinki, aniołki i dzwonki, które dzieci będą dekorować różnymi technikami. W ruch pójdą kolorowe farbki, mazaki czy błyszczący brokat. Blasku i koloru dodadzą naklejki z filcu i pianki, wstążeczki, kokardki, sznurki sizalowe czy rafia. Razem połączone elementy mogą dać zaskakujące efekty, ale niezbędna będzie bogata wyobraźnia!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty kreatywne, które odbędą się 9 grudnia. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do godziny 17.00. Udział w zabawie jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator. 

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Żory ul. Francuska 11

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty