Materiały dla prasy

 
 • 13.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Żory rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 06.06.2017

  Tworzymy małe dzieła sztuki za pomocą techniki decoupage’u

  Decoupage to bardzo popularna technika zdobnicza, dzięki której można łatwo stworzyć przepiękne prezenty. Już 10 czerwca najmłodsi, którzy odwiedzą wraz z rodzicami Centrum Handlowe Auchan Żory, będą mieli okazję poznać zasady tej sztuki podczas spotkania z cyklu „Kreatywne warsztaty rodzinne”.

   

  Więcej  

   
 • 30.05.2017

  Czas dziecięcych radości – świętujemy Dzień Dziecka

  Niech tegoroczny Dzień Dziecka będzie wyjątkowo kreatywny, radosny i rodzinny! 2 i 3 czerwca śląskie Centra Handlowe Auchan w Żorach i Gliwicach przygotowały dla najmłodszych i ich rodziców moc atrakcji: konkursy z nagrodami, warsztaty kreatywne, malowanie buziek oraz kultowe gry i zabawy.

   

  Więcej  

   
 • 25.05.2017

  Synowie i córki, dla kochanej mamy czas tworzyć laurki!

  Pięknie wykonana i wręczona laurka z okazji Dnia Matki wywoła uśmiech na ustach każdej mamy. Podczas warsztatów plastycznych, które odbędą się 26 i 27 maja w śląskich Centrach Handlowych Auchan najmłodsi wykonają oryginalne prezenty dla swoich mam i poznają dwie wyjątkowe techniki ich ozdabiania - scrapbooking i kolaż.

   

  Więcej  

   
 • 10.05.2017

  Wiklinowe serca zachwycą nasze mamy

  Najwyższa pora, by zacząć przygotowania do Dnia Matki. 13 maja Centrum Handlowe Auchan Żory zaprasza duże i małe dzieci do wspólnej zabawy podczas warsztatów kreatywnych pt. „Kochamy mamy, czyli pleciemy serca z wikliny”, w trakcie których wykonają one oryginalne upominki dla ukochanych mam.

   

  Więcej  

   
 • 04.04.2017

  Przygotuj własnoręcznie kolorowe pisanki

  Wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na przygotowanie wielkanocnych dekoracji, Centra Handlowe Auchan w Gliwicach i Żorach zapraszają na rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się 8 kwietnia. Podczas zajęć będzie można wykonać wielkanocne pisanki, kurczaczki i zajączki. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 22.03.2017

  Przywitaj wiosnę kwiatowymi dekoracjami

  Już w najbliższą sobotę Centrum Handlowe Auchan Żory zaprasza najmłodszych i ich rodziców na kolejne spotkanie z cyklu „Rodzinne warsztaty kreatywne”. Tym razem uczestnicy nauczą się wykonywać dekoracje z bibuły. Powstaną barwne, wiosenne kwiaty. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 16.03.2017

  Pobudka, wiosna idzie! Wyjdź jej na spotkanie!

  Zimowa aura sprawiła, że stałeś się osowiały, mniej chętny do wszelkiego rodzaju aktywności, a wolny czas wolisz spędzać w domowym zaciszu? Pobudka, wiosna idzie! A nowa pora roku to nowa energia i nowe możliwości. Dlatego Centrum Handlowe Auchan Żory zaprasza w dniach od 18 marca do 2 kwietnia po wspaniałe nagrody dla zdrowia i urody! W całej Polsce do wygrania 2500 nagród, w tym 24 vouchery na wyjazdy do SPA.

   

  Więcej  

   
 • 08.02.2017

  Brokat, cekiny, blask – mamy karnawał!

  Karnawał! Czas na szaleństwo i porzucenie szarej zimowej kolorystyki. W Centrum Handlowym Auchan Żory wykonacie maski i połyskujące dodatki. Już w najbliższy weekend warsztaty kreatywne dla całej rodziny. Przyjdź i podejmij modowe wyzwanie. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 31.01.2017

  Weź udział w warsztatach i poznaj zwyczaje leśnych ptaków

  Mimo że trwa zima, w lasach i parkach można spotkać wiele gatunków zwierząt. Podczas sobotnich warsztatów kreatywnych najmłodsi dowiedzą się wiele o zwyczajach ptaków mieszkających w Polsce. Dzieci będą mogły również spróbować swoich sił podczas warsztatów rzeźbiarskich i wykonać figurki sów i bocianów. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Żory ul. Francuska 11

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty