Materiały dla prasy

 
 • 10.10.2017

  Glina i wiklina, czyli wracamy do natury

  Znudzeni wszechobecnym plastikiem i sztucznymi tworzywami wokół? Już wkrótce dzieci będą miały okazję cofnąć się w czasie i podobnie jak dziadkowie stworzyć zabawki i ozdoby wyłącznie z naturalnych materiałów, czyli drewna, wikliny czy siana. Centra Handlowym Auchan Gliwice oraz Żory zapraszają na październikowe spotkania z cyklu „Akademia rzemiosła”.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski wracają na Śląsk

  Motoryzacyjne, rajdowe emocje wracają na Śląsk! Od 13 do 15 października na fanów rajdów samochodowych czeka 1. edycja Rajdu Śląska, który będzie ostatnią rundą rywalizacji w ramach Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2017. Partnerem wydarzenia jest Immochan Polska.

   

  Więcej  

   
 • 26.09.2017

  Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl

  Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 1 października w Centrum Handlowym Auchan Żory. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe!

   

  Więcej  

   
 • 13.09.2017

  Tworzymy sowy, czyli kreatywny powrót do szkoły

  Powrót do szkoły to nie powód zmartwień, a okazja do świetnej zabawy. Na potwierdzenie tej tezy Centrum Handlowe Auchan Żory zaprasza 16 września wszystkich małych gości na warsztaty, które rozwiną zdolności manualne i uwolnią pokłady kreatywności. Małe dzieła sztuki powstaną z plasteliny i gliny samoutwardzalnej.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2017

  Spróbuj swoich sił podczas festiwalu gier planszowych!

  Mała rozgrzewka przed rozpoczęciem roku szkolnego? 2 września Centrum Handlowe Auchan Żory zapewni wszystkim gościom moc atrakcji w duchu rywalizacji, współpracy i dobrej zabawy. Najmłodsi wraz z opiekunami wezmą udział w rozgrywkach festiwalu gier planszowych, warsztatach oraz licznych konkursach.

   

  Więcej  

   
 • 18.07.2017

  Wakacyjny czas dziecięcych radości

  Wakacje to czas radości, beztroskich zabaw i przygód. Z pewnością nie zabraknie ich podczas wydarzenia pt. „Przystanek wakacje”, które odbędzie 22 lipca w Centrum Handlowym Auchan Żory. Na najmłodszych czeka moc atrakcji, m.in. konkurs gry w piłkę plażową, robienie zwierzątek z baloników, wyplatanie kolorowych warkoczyków oraz liczne gry, quizy i animacje.

   

  Więcej  

   
 • 10.07.2017

  Malujemy wakacyjne koszulki, torby i plecaki – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Przyszła najwyższa pora, by spakować wszystkie potrzebne rzeczy i wyruszyć na wakacyjne przygody. Niech słoneczna aura towarzyszy nam każdego letniego dnia! Podczas warsztatów kreatywnych, które odbędą się 15 lipca w Centrum Handlowym Auchan Żory, mali podróżnicy stworzą oryginalne, kolorowe koszulki, torby i plecaki.

   

  Więcej  

   
 • 13.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Żory rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 06.06.2017

  Tworzymy małe dzieła sztuki za pomocą techniki decoupage’u

  Decoupage to bardzo popularna technika zdobnicza, dzięki której można łatwo stworzyć przepiękne prezenty. Już 10 czerwca najmłodsi, którzy odwiedzą wraz z rodzicami Centrum Handlowe Auchan Żory, będą mieli okazję poznać zasady tej sztuki podczas spotkania z cyklu „Kreatywne warsztaty rodzinne”.

   

  Więcej  

   
 • 30.05.2017

  Czas dziecięcych radości – świętujemy Dzień Dziecka

  Niech tegoroczny Dzień Dziecka będzie wyjątkowo kreatywny, radosny i rodzinny! 2 i 3 czerwca śląskie Centra Handlowe Auchan w Żorach i Gliwicach przygotowały dla najmłodszych i ich rodziców moc atrakcji: konkursy z nagrodami, warsztaty kreatywne, malowanie buziek oraz kultowe gry i zabawy.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Żory ul. Francuska 11

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty