Materiały dla prasy

 
 • 05.02.2018

  Weź udział w karnawałowych warsztatach!

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 10 lutego Centrum Handlowe Auchan Żory zaprasza małych gości na warsztaty, które pozwolą dać upust pokładom kreatywnym i rozwinąć zdolności manualne dzieci. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  Tworzymy skrzynki na zioła dla babć i dziadków

  Czy wszystkie maluchy przygotowały laurki dla babć i dziadków? Na dzieci, którym brakuje pomysłu na prezent i pragną przygotować coś więcej, czekają warsztaty kreatywne. 20 stycznia Centrum Handlowe Auchan Żory zaprasza na specjalne zajęcia z tworzenia skrzynek na zioła i ramek na zdjęcia. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 05.12.2017

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne

  Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, który na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 9 grudnia Centrum Handlowe Auchan Żory zaprasza wszystkie maluchy na przedświąteczne warsztaty kreatywne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 15.11.2017

  Andrzejkowe warsztaty i wróżby dla dzieci

  Czarny kot wcale nie musi przynosić pecha! Przekonają się o tym mali goście Centrum Handlowego Auchan Żory, którzy 18 listopada wezmą udział w andrzejkowych warsztatach. W programie wróżby, tworzenie figurek na szczęście, a także magnesów na lodówkę ze znakiem zodiaku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Glina i wiklina, czyli wracamy do natury

  Znudzeni wszechobecnym plastikiem i sztucznymi tworzywami wokół? Już wkrótce dzieci będą miały okazję cofnąć się w czasie i podobnie jak dziadkowie stworzyć zabawki i ozdoby wyłącznie z naturalnych materiałów, czyli drewna, wikliny czy siana. Centra Handlowym Auchan Gliwice oraz Żory zapraszają na październikowe spotkania z cyklu „Akademia rzemiosła”.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski wracają na Śląsk

  Motoryzacyjne, rajdowe emocje wracają na Śląsk! Od 13 do 15 października na fanów rajdów samochodowych czeka 1. edycja Rajdu Śląska, który będzie ostatnią rundą rywalizacji w ramach Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2017. Partnerem wydarzenia jest Immochan Polska.

   

  Więcej  

   
 • 26.09.2017

  Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl

  Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 1 października w Centrum Handlowym Auchan Żory. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe!

   

  Więcej  

   
 • 13.09.2017

  Tworzymy sowy, czyli kreatywny powrót do szkoły

  Powrót do szkoły to nie powód zmartwień, a okazja do świetnej zabawy. Na potwierdzenie tej tezy Centrum Handlowe Auchan Żory zaprasza 16 września wszystkich małych gości na warsztaty, które rozwiną zdolności manualne i uwolnią pokłady kreatywności. Małe dzieła sztuki powstaną z plasteliny i gliny samoutwardzalnej.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2017

  Spróbuj swoich sił podczas festiwalu gier planszowych!

  Mała rozgrzewka przed rozpoczęciem roku szkolnego? 2 września Centrum Handlowe Auchan Żory zapewni wszystkim gościom moc atrakcji w duchu rywalizacji, współpracy i dobrej zabawy. Najmłodsi wraz z opiekunami wezmą udział w rozgrywkach festiwalu gier planszowych, warsztatach oraz licznych konkursach.

   

  Więcej  

   
 • 18.07.2017

  Wakacyjny czas dziecięcych radości

  Wakacje to czas radości, beztroskich zabaw i przygód. Z pewnością nie zabraknie ich podczas wydarzenia pt. „Przystanek wakacje”, które odbędzie 22 lipca w Centrum Handlowym Auchan Żory. Na najmłodszych czeka moc atrakcji, m.in. konkurs gry w piłkę plażową, robienie zwierzątek z baloników, wyplatanie kolorowych warkoczyków oraz liczne gry, quizy i animacje.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Żory ul. Francuska 11

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty